Головна Новини Понад 60% вакансій – робітничі професії: що відбувається на ринку праці Хмельниччини

Понад 60% вакансій – робітничі професії: що відбувається на ринку праці Хмельниччини

by Max

На одну вакансію претендують двоє безробітних осіб.

Станом на початок квітня кількість зареєстрованих безробітних становила 3,6 тисяч осіб. Про це повідомили в обласній службі зайнятості. З них майже 73% – жінки; майже 48% – мешканці сільської місцевості; понад 23% – молодь віком до 35 років.

«Протягом трьох місяців цього року послугами обласної служби зайнятості скористалися понад 10 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 1255 роботодавців. В базі даних налічувалось 4,2 тисячі вакансій», – навводять статистичні дані у пресслужбі.

Середній розмір оплати праці у вакансіях – 9306 гривень. Понад 60% вакансій припадають на робітничі професії. Популярними залишаються професії: лікарів, швачок, водіїв автотранспортних засобів, продавців-консультантів, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, кухарів, бухгалтерів, економістів, інженерів.

За результатами оцінки бізнес-плану та проведеної співбесіди, з початку року Державний центр зайнятості ухвалив позитивні рішення щодо надання мікрогрантів 11 особам, які будуть провадити підприємницьку діяльність у Хмельницькій області.

Читайте також: Кого шукають роботодавці в Хмельницькому

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.