Головна Новини Понад 10 тисяч гривень віддали псевдобанкірам троє хмельничан

Понад 10 тисяч гривень віддали псевдобанкірам троє хмельничан

by Max

Шахраї видурили гроші за класичною схемою.

Протягом вихідних від дій «псевдобанкірів» постраждали троє жителів Хмельницького. Про це інформують в  Хмельницькому районному управлінні поліції.

«Так, троє хмельничан втратили свої кошти, коли до них подзвонив шахрай і представився працівником банку. Історія у зловмисників одна і та ж – хтось незаконно намагається заволодіти коштами з банківського рахунку, і, аби вберегти їх, негайно необхідно змінити пін-код. Так шахраї випитали особисті данні потерпілих, після чого їхні банківські рахунки спорожніли: двоє жителів втратили більш як по 3000 гривень, ще один – 5 000 гривень», – зазначають правоохоронці.

Правоохоронці застерігають: не повідомляйте особисті дані по телефону Зображення: З Фейсбук-сторінки Хмельницького районного управління поліції

Наразі за фактами шахрайства працівники поліції проводять перевірку і вкотре закликають громадян нікому не повідомляти особисті дані та дані своїх карток. Правоохоронці нагадують – працівники банку не мають права запитувати жодних паролів чи надісланих кодів. У випадку отримання таких запитань, припиняйте розмову, швидше за все, це шахраї. Поліцейські радять уточнити всю інформацію, передзвонивши до фінансової установи за офіційним номером.

Читайте також: Небезпечні онлайн-знайомства, або Як житель Хмельниччини втратив 30 тисяч

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.