Головна Політика Польща погоджується з потребою «рішучих кроків щодо України» на саміті НАТО – Кулеба

Польща погоджується з потребою «рішучих кроків щодо України» на саміті НАТО – Кулеба

by Max

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів розмову з польським колегою Збіґнєвом Рау – про це він розповів у твітері 11 квітня.

За його словами, він подякував Польщі за підтримку України.

«Ми обговорили негайні та довготермінові потреби сил оборони України, які може забезпечити Польща. Ми обидва погоджуємося, що потрібні рішучі кроки щодо України на саміті НАТО у Вільнюсі», – заявив Кулеба.

Польське МЗС наразі не коментувало розмову.

Читайте також: Верховна Рада звернулася до НАТО із закликом здійснити кроки з прийняття України до Альянсу

Парламент Литви 6 квітня ухвалив резолюцію, в якій підтримав «необхідність запросити Україну стати членом НАТО на саміті НАТО, який відбудеться у Вільнюсі».

Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ наголосив, що позиція альянсу щодо членства України не змінилася, і «майбутнє України – в євроатлантичній сім’ї. Водночас чітких термінів він не називає.

Президент України Володимир Зеленський 30 вересня повідомив, що Україна подає заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедурою.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.