Головна Новини Погодинних відключень електрики 20 лютого на Хмельниччині не планують

Погодинних відключень електрики 20 лютого на Хмельниччині не планують

by Max

Утім, енергетики закликають споживати електроенергію раціонально.

У понеділок, 20 лютого, на Хмельниччині не заплановано погодинних відключень споживачів від електроенергії. Про це повідомили в АТ «Хмельницькобленерго».

«Тиждень розпочнеться без погодинних відключень, – зазначають в товаристві. – На понеділок, 20 лютого, НЕК «Укренерго» не лімітує величину навантаження. Отже, завтра погодинні відключення не здійснюватимуться».

Утім, енергетики закликають споживати електроенергію раціонально.

«У години максимального навантаження (зранку та ввечері) варто використовувати електричну енергію раціонально, аби не навантажувати електромережі», – додають в «Хмельницькобленерго».

Також у товаристві зазначають, що у випадку дефіциту електричної енергії в об’єднаній енергосистемі та відповідного доведення ліміту НЕК «Укренерго» в подальшому можуть застосовувати Графік погодинних відключень. Наразі його спростили. Він передбачає лише одну основну та одну додаткову черги.

А дізнатися свою чергу, перевірити актуальні відключення можна на сторінці «Відключення» https://hoe.com.ua/page/informatsija-vidkljuchennja

Читайте також: Погода на завтра – 20 лютого на Хмельниччині знову буде вітряно

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.