Головна Новини Півтора мільйона гривень за приміщення на Тернопільській: міськрада провела чергові торги

Півтора мільйона гривень за приміщення на Тернопільській: міськрада провела чергові торги

by Max

Ціна на нерухомість зросла під час торгів втричі.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради провело торги щодо продажу приміщення на вулиці Тернопільській. На аукціон прийшли вісім учасників, а ціна зросла втричі – до півтора мільйона гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про нежитлове приміщення загальною площею 120 квадратних метрів на вулиці Тернопільській, 34/4. Це вбудовано-прибудоване приміщення до п’ятиповерхового цегляного житлового будинку, яке має окремий вхід та санвузол.

З інженерних мереж в приміщенні передбачені водопровід та каналізація, електропостачання, від центрального опалення приміщення від’єднане. Рік введення будівлі в експлуатацію – 1985. Приміщення вільне, договори оренди відсутні.

Вигляд всередині приміщення Фото: prozorro.sale

Стартова ціна нерухомості склала 536 тисяч гривень. Серед учасників торгів були: Мазур Михайло Іванович, Гошко Клавдія Євдокимівна, Поха Андрій Вікторович, ТОВ “Гранд В”, Трач Олексій Віталійович, Гнатюк Наталія Володимирівна, приватне підприємство “КОВА”, Радецький Владислав Леонідович.

Найбільшу суму запропонував Радецький Владислав Леонідович – 1,555 мільйона гривень.

Владислав Радецький є серед засновників ГО “Проскурів Бізнес Клуб”. Також він є директором “Фудекспрес”, ТОВ “Рітейліс”, ТОВ “Плюстрейд” та інші. Ці фірми в основному займаються продажем продуктів харчування.

Планується, що договір про продаж майна підпишуть після оплати.

Раніше сайт “Є” писав, що Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради провело торги з продажу нежитлового приміщення вартістю 1,85 мільйона гривень. Переможцем стала Добжанська Юлія Володимирівна.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.