Головна Економіка Півночі Донеччини почали давати електрику після того, як спрацювала система захисту на Слов’янській ТЕС – ОВА

Півночі Донеччини почали давати електрику після того, як спрацювала система захисту на Слов’янській ТЕС – ОВА

by Max

Низка населених пунктів на півночі Донецької області у неділю залишилася без енергопостачання внаслідок спрацьовування захисту на Слов’янській тепловій електростанції, повідомив в.о. начальника обласної військової адміністрації Ігор Мороз.

«Спрацювала автоматика захисту на Слов’янській ТЕС. Через що знеструмлено електромережі 110кВ і 330кВ», – написав Мороз у Telegram.

Водночас через певний час він додав, що напругу на Слов’янській ТЕС відновили після перевірки.

«Наразі ДТЕК поступово здійснює підключення споживачів, які були знеструмлені», – зазначив Мороз.

Що стало причиною спрацювання системи захисту на Слов’янській ТЕС, не повідомляється.

Раніше сьогодні Міненерго повідомляло, що понад 450 населених пунктів в Україні знеструмлені через бойові дії, обстріли та негоду. Водночас йшлося про те, що дефіциту в енергосистемі немає, відключення не застосовуються у жодній області.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.