Головна Новини Пішли в гості до бабусі в сусідню область: на Рівненщині правоохоронці «затримали» двох 9-річних хлопців з Нетішина

Пішли в гості до бабусі в сусідню область: на Рівненщині правоохоронці «затримали» двох 9-річних хлопців з Нетішина

by Max

Діти пішли на вулицю нібито гуляти, нікому не повідомивши про свої «плани» податися до Острога.

На Рівненщині поліцейський офіцер «затримав» двох 9-річних мандрівників із Хмельниччини: хлопці прямували з Нетішина в гості до бабусі одного з них в Острог. Дітей правоохоронець побачив на узбіччі автодороги між населеними пунктами Вельбівно та Острог. Зупинившись, аби розібратися в ситуації, він з’ясував, що однокласники вирішили йти в гості і вдома нікому не повідомили про свої «плани».

Так, подолавши майже 6 кілометрів, мандрівники були «викриті» поліцейським офіцером громади, розповідають у пресслужбі поліції Рівненської області. Хлопців офіцер привіз до бабусі, яка розгубилась, побачивши онука з його товаришем у поліцейському авто. А з батьками дітей поліцейський провів профілактичну бесіду.

Читайте також: У Нетішині частково обмежать в’їзд та виїзд з міста

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.