Головна Новини «Піккардійська терція» запрошує на чарівний різдвяний концерт в Хмельницькому Партнерський матеріал

«Піккардійська терція» запрошує на чарівний різдвяний концерт в Хмельницькому Партнерський матеріал

by Max
«Піккардійська терція» запрошує на чарівний різдвяний концерт в Хмельницькому Партнерський матеріал

Виступ унікального гурту відбудеться 19 грудня.

19 грудня о 19:00 у Хмельницькому в обласній філармонії виступить «Піккардійська Терція». «З вірою у ЗСУ та різдвяним настроєм! Відома вокальна формація «Піккардійська Терція» вирушає у великий всеукраїнський різдвяно-новорічний благодійний тур, аби разом із шанувальниками відзначити найсвітліші та наймагічніші дні року, а також допомогти нашим Збройним силам, адже усі концерти туру будуть благодійними», – повідомили організатори Clever Production.

Концерт «Піккардійської Терції» в Хмельницькому відбудеться у наймагічніші дні року – під час різдвяних свят й буде наповнений особливою атмосферою! Крім того, цьогоріч Україна буде святкувати Різдво із цілим світом, тому концерти «піккардійців» стануть чудовим подарунком з цієї нагоди для рідних і близьких.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

«Цьогоріч ми відзначатимемо Різдво разом із цілим світом, тому у програмі концерту звучатимуть різдвяні пісні, колядки. Втім ми не будемо відходити від наших традицій, тому звісно ж будемо виконувати найбільш популярні пісні, оскільки страшено приємно та емоційно, коли зал разом з нами співає ці твори! Приємною несподіванкою для усіх, хто прийде на наші концерти, також будуть прем’єри. Різдво – це дуже світле свято, свято надії, добра, духовного піднесення. Ми впевнені, що ця різдвяна атмосфера дасть змогу зібрати максимум допомоги для наших ЗСУ, оскільки концерти будуть благодійними. Ми дуже вдячні захисниками, що маємо змогу проводити наші концерти. На Бога треба надіятись, але захищати країну треба усім!» – запрошує на концерт художній керівник та один з учасників «Піккардійської Терції» Володимир Якимець.

«Піккардійська Терція» – унікальний колектив для української музичної культури. Вокальна формація є ровесником незалежності України. Музиканти мають понад чотири сотні музичних творів у репертуарі та п’ятнадцять різножанрових альбомів – внесок «Терції» у пісенну культуру України та світу. На хітах «піккардійців» «Старенький трамвай», «Пустельник», «Берег ріки», «Нехай», «Сад ангельських пісень» виросло не одне покоління українців.

Володарі найпрестижнішої в Україні культурно-мистецької премії – Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужені артисти України Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Андрій Капраль, Роман Турянин, Андрій Шавала та Богдан Богач – визнані метри акапельного співу, голоси яких здатні замінити й найрідкісніші інструменти. А їхня музика – та, яка творить світ любові, добра та краси.

«Піккардійська Терція» вже тривалий час активно виступає з благодійними концертами та збирає кошти для наших Захисників. Подія в Хмельницькому та увесь всеукраїнський тур – не виняток. Зокрема, вокальна формація виступить із концертами у десятках міст України: від Львова до Чернігова, від Києва до Одеси.

Отож, у Хмельницькому «Піккардійська Терція» виступить 19 грудня о 19:00 в обласній філармонії. Квитки можна придбати за посиланням

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.