Головна Новини Під час бою на Донеччині загинув Богдан Кучерук з Ізяславщини

Під час бою на Донеччині загинув Богдан Кучерук з Ізяславщини

by Max

Герою було всього 28 років.

28 березня від рук окупантів на Донеччині загинув 28-річний Богдан Кучерук з села Лютарка. Про це інформують в Ізяславській міській раді.

На Фейсбук-сторінці громади повідомляють, що боєць мав звання солдата, він був механіком-водієм гірсько-штурмової роти.

«Як справжній патріот, вірний син України, він без вагань став на захист рідної землі. Наш земляк був мужнім та відповідальним,.. вірно служив народові України. Та, на жаль, 28 березня пішов у Вічність… Пішов так, як йдуть усі справжні Воїни — під час бою, відбиваючи черговий штурм окупантів…», – йдеться у дописі на офіційній сторінці Ізяславської міської ради у Фейсбук.

У громаді також повідомляють, що завтра, 27 квітня, кортеж з тілом бійця прибуде до села Лютарка. Маршрут пролягатиме через місто Ізяслав вулицями Незалежності та Заславської.

Прощання з Героєм відбудеться 27 квітня об 11.00 в селі Лютарка.

Вічна слава і пам’ять захиснику…

Нагадаємо, що на Ізяславщині попрощалися з воїном Юрієм Морозюком.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.