Головна Новини Під Бахмутом загинув викладач Острозької академії Андрій Семенович з Нетішина

Під Бахмутом загинув викладач Острозької академії Андрій Семенович з Нетішина

by Max

Звістка про його зникнення надійшла ще у лютому.

Під час евакуації поранених поблизу Бахмута Донецької області загинув 42-річний Андрій Семенович. Герой поліг 11 лютого, але трагічна звістка про його смерть надійшла лише нещодавно. Про це повідомили представники Нетішинської міської ради.

За їх словами, Андрій Семенович був водієм кулеметного взводу. Він загинув 11 лютого під час евакуації поранених у районі Бахмута. Про день і час зустрічі Героя громаду повідомлять додатково.

Як зазначає волонтерка Катерина Янович, Андрій Семенович на псевдо «Професор» спершу тримав оборону на білоруському кордоні. Згодом на Запорізькому напрямку, був у Соледарі, під Бахмутом. Звістка про його зникнення надійшла взимку, але усі сподівалися, що йому вдалося вижити.

«І все ж таки, ми сподівалися, що він живий, що він повернеться, що ми його ще раз побачимо. На жаль, наші надії не справдилися, — розповідає Катерина Янович. — Він був людиною енциклопедичних знань, полюбляв читати книжки, які ми передавали для нього. Він читав в окопі, в дорозі, будь-де. Людина, яка мишу в бліндажі не ображала. Він був стіною для своєї сім’ї, для своєї країни для нас всіх. Ми його запитували: «скільки ти вбив окупантів?», — на що він сказав: «ми не вбиваємо, ми знищуємо ворога, а от вони нас вбивають».

Згідно з інформацією на його сторінці у фейсбуці, Андрій Семенович народився 9 листопада 1980 року. Був доцентом у національному університеті «Острозька академія». На захист України став 25 лютого минулого року.

Читайте також: Про ліквідацію руйнувань освітніх і медзакладів Хмельницької громади

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.