Головна Новини Перепиши цей заголовок у стилі новини. Крапку в кінці речення не став: Наслідки падіння уламків дронів-камікадзе на Хмельниччині – фото

Перепиши цей заголовок у стилі новини. Крапку в кінці речення не став: Наслідки падіння уламків дронів-камікадзе на Хмельниччині – фото

by Max

Збиті «шахеди» спричинили пожежу приватного будинку.

Сьогодні вночі над Хмельниччиною Протиповітряна оборона збила шість дронів-камікадзе. Як раніше писав сайт «Є», уламки «шахедів» впали на цивільні будівлі. Обійшлося без постраждалих і травмованих людей, однак падіння збитих дронів спричинили займання приміщень.

За інформацією «Суспільне Хмельницький», уламок впав на дах приватного будинку в одному з районів Хмельниччини. Там погоріло 80 квадратних метрів площі, побутова техніка, зимовий одяг.

За словами кореспондентки «Суспільного Хмельницький», яка побувала на місці, пошкоджено гостьовий будинок. На час пожежі там нікого не було. Наразі власники будинку разом зі своїми друзями ліквідовують наслідки.

Фото будинку в якому сталась пожежа через уламок «шахеда»:

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.