Головна Політика Папа Франциск закликав до переговорів про мир в Україні. Про «білий прапор» не говорив

Папа Франциск закликав до переговорів про мир в Україні. Про «білий прапор» не говорив

by Max
Папа Франциск закликав до переговорів про мир в Україні. Про «білий прапор» не говорив

Папа Римський Франциск знову закликав завершити війни в Україні та на Близькому Сході. У промові, яку 20 березня цитує Vatican News, понтифік згадав «змучені народи України та Святої Землі, Палестини та Ізраїлю, які так сильно страждають від страху війни».

«Ніколи не забуваймо, що війна – це завжди поразка. Не можна продовжувати війну. Ми маємо докласти всіх зусиль, щоб провести переговори, щоб покласти край війні», – сказав Франциск.

Це перша заява папи Римського щодо війни в Україні відтоді, як його попереднє висловлювання на цю тему викликало різку критику в багатьох країнах.

Папа Франциск заявив швейцарській RSI в інтервʼю, оприлюдненому 9 березня, що стороні, яка програє в Україні, треба «мати сміливість підняти білий прапор і розпочати мирні переговори». Президент України Володимир Зеленський у відповідь звинуватив Франциска в тому, що понтифік «десь там займається віртуальним посередництвом між тими, хто хоче жити, та тими, хто хоче тебе знищити».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.