Головна Політика Палата представників США схвалила законопроєкт для уникнення шатдауну напередодні ключової промови Байдена

Палата представників США схвалила законопроєкт для уникнення шатдауну напередодні ключової промови Байдена

by Max

Контрольована республіканцям Палата представників США 6 березня ухвалила закон про фінансування органів федерального уряду протягом фінансового року, що розпочався у жовтні, оскільки насувається чергова загроза часткового закриття уряду (відомого як шатдаун).

Законопроєкт підтримали 339 конгресменів, 85 голосів було подано проти, з них 83 – республіканці.

Тепер документ має бути ухвалений Сенатом до 8 березня, до півночі, коли закінчується тимчасове фінансування кількох вашингтонських відомств.

Як зауважує СNN, фіналізований пакет законопроєктів про витрати, підтриманий демократами та республіканцями в обох палатах, є великим проривом для законодавців. Після кількох місяців запобігання зупинкам уряду за допомогою проміжних законопроєктів, Конгрес нарешті на порозі схвалення оновленого законодавства для фінансування критично важливих державних департаментів і агенцій.

Президент США Джо Байден має виступити перед Конгресом зі щорічним посланням «Про стан країни» 7 березня о 21:00 за місцевим часом.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.