Головна Новини «Отримали понад 100 запитів на маскувальні сітки»: організація «Захист – об’єднання волонтерів» шукає людей в команду

«Отримали понад 100 запитів на маскувальні сітки»: організація «Захист – об’єднання волонтерів» шукає людей в команду

by Max

Працюють щодня з 9-ої ранку на Кам’янецькій, 76. Долучатися можна будь-коли.

На базі громадської організації «Захист – об’єднання волонтерів» щодня збираються люди, аби разом плести маскувальне спорядження для українських військових, на передову. Працюють командами по кілька десятків людей. Хтось приходить допомагати зранку, хтось спеціально виділяє час, щоб долучитися до плетіння ввечері, після роботи. Однак «додаткових рук» все одно треба.

Як розповіла сайту «Є ye.ua» очільниця громадської організації Леся Стебло , маскувальні сітки й «кікімори» допомагають сховатись від ворога, тому на фронті є завжди велика потреба на них. Це спорядження має відповідати не тільки порі року, а й місцевості, у якій перебувають захисники. Сьогодні на нього «Захист – об’єднання волонтерів» має понад сотню запитів від військових, тож їхній великій команді потрібна допомога в плетінні. Працюють щодня з 9-ої ранку на Кам’янецькій, 76. Долучатися можна будь-коли. Леся Стебло каже, що допомогти приходять різні люди, різного віку, але їх всіх об’єднує прагнення наблизити Перемогу.

«Долучаються до волонтерської ініціативи значна частина тих людей, які ще з 2014 року допомагають виготовляти маскувальні сітки. Також доєдналося багато внутрішньопереміщених осіб. Люди приходять ті, з якими ми зустрічалися, коли вони приїжджали евакуаційними потягами. Багато людей, які з моменту повномасштабного вторгнення до нас приходили за допомогою, також долучаються. Приходять і пенсіонери, і ті, хто має постійну роботу», – розповідає волонтерка.

“Кікімора” та маскувальні сітки від волонтерів, які вже виконують своє призначення на фронті. Фото: ГО «Захист – об’єднання волонтерів»

Спільними зусиллями від початку повномасштабного вторгнення організація виготовила 2103 сітки та 1202 захисних костюми і 313 каверів (маскувальних чохлів на шолом). В середньому на тиждень, каже Леся Стебло, використовують близько 12 кілограмів основи для сіток та маскувальних костюмів.

«Вона постійно закінчується дуже швидко, тому треба поповняти. В середньому нам необхідно 5-6 тисяч, щоб закупити цю основу. Але найбільша потреба – це людські руки», – зауважує очільниця громадської організації.

Реквізити для фінансової допомоги:
5375 4112 1018 2619

Читайте також: Бійці потребують маскувальних сіток: волонтери просять допомоги

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.