Головна Life style Основні помилки, через які розвалюються котлети

Основні помилки, через які розвалюються котлети

by Max
Основні помилки, через які розвалюються котлети

Багато господинь намагаються слідувати перевіреним рецептам для того, щоб у котлет був приємний смак. Проте це не завжди допомагає тримати котлетам форму. Іноді страва розвалюється під час смаження.

Через які помилки так відбувається

1. Відмова від курячих яєць.

Не варто відмовлятися від додавання яєць, оскільки цей продукт допомагає склеїти компоненти між собою. Якщо ви вирішили відмовитися від цього інгредієнта, то варто додати інші, які будуть мати схожий ефект.

Яйця можна замінити картопляним або кукурудзяним крохмалем, тертим кабачком або картоплею.

2. Текстура фаршу.

Якщо ви бачите, що фарш вийшов дуже рідким, то не варто ризикувати і приступати до смаження. Така страва розвалиться при термічній обробці.

У такому випадку варто вводити додаткові інгредієнти, які можуть увібрати надлишок води.

3. Відсутність перерви.

Досвідчені кулінари ніколи не приступають до смаження відразу після приготування фаршу. Розумніше дати м’ясу охолодитись у холодильнику.

Як правило, фарш повинен постояти півгодини перед тим, як можна братися до безпосереднього приготування котлет.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.