Головна Політика Опубліковані фото наслідків пожежі на російській нафтобазі в Тамані

Опубліковані фото наслідків пожежі на російській нафтобазі в Тамані

by Max

Російська служба Радіо Свобода опублікувала супутниковий знімок наслідків пожежі 3 травня на російській нафтобазі поряд із портом Тамань. Причиною пожежі стало падіння безпілотника.

На знімку видно пошкоджений внаслідок вогню резервуар з паливом.

Журналісти також отримали доступ до супутникових фото високої роздільної здатності, які більш детально показують масштаб пошкоджень нафтобази в порту анексованого Севастополя, атакованому 29 квітня.

На одному зі знімків видно, що щонайменше два резервуари, які вціліли, зазнали пошкоджень через горіння сусідніх.

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну дрони неодноразово атакували російські об’єкти, у тому числі НПЗ та нафтосховища в окупованому Криму.

3 травня у Краснодарському краї спалахнув резервуар з нафтопродуктами поряд з портом Тамань. А вранці 5 травня на території Ільського нафтопереробного заводу вдруге за два дні сталася пожежа.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.