Головна Life style Оля Полякова зняла маму та дочок у новому відео на пісню-присвяту «Мама»

Оля Полякова зняла маму та дочок у новому відео на пісню-присвяту «Мама»

by Max

8 березня Оля Полякова поділилася українською версією однієї з найчуттєвіших пісень-звернень у своїй творчості, присвяченій мамі. У теплому відео, як і 6 років тому, знялося 3 покоління жінок сім’ї співачки: сама Оля Полякова, мама Світлана Іванівна та доньки Маша та Аліса, інформує KURAZH.

«6 років тому я випустила цю пісню-присвяту моїй матусі, звернення до неї за порадою. Сьогодні ж залунала оновлена версія. У кліпі знялися всі три покоління жінок моєї родини. Відеоробота вийшла дуже живою та справжньою, глядач побачить мене такою, якою я є в житті, а не на сцені», — написала співачка в описі до прем’єри.

У свою чергу підписники Полякової не стримуються в коментарях зі словами подяки за нове життя улюбленої пісні: «Як же я любила цю пісню… і як добре, що можу її слухати знову… ніжною, проникливою, українською мовою!», «Які ніжні, які гарні! Яка наша різна Оля, але як завжди прекрасна», «Приємна пісня і яскраво сонячне відео», «Це так круто обіймати маму. Я чекаю на перемогу України, щоб обійняти свою маму».

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.