Головна Life style Ніякого алкоголю: невгамовного чоловіка Нікі Мінаж помістили під домашній арешт

Ніякого алкоголю: невгамовного чоловіка Нікі Мінаж помістили під домашній арешт

by Max

Ворожнеча Нікі Мінаж і Карді Бі стала ще більш заплутаною. Чоловік реперки Нікі Мінаж Кеннет Петті був поміщений під домашній арешт після погроз чоловікові реперки “Bongos”, розповідає KURAZH із посиланням на Page Six.

Згідно з документами, які отримало видання, суддя з Каліфорнії Майкл Фіцджеральд виніс вирок ув’язнити Кеннета Петті під домашній арешт до 120 днів.

У документі йдеться, що 45-річний Петті записав відео, на якому “виступає із загрозливими висловлюваннями на адресу конкретної людини, перебуваючи в компанії людини з кримінальним минулим”.

В інтернеті було поширено відео інциденту, що стався 16 вересня.

“Плануй відпустку, ти будеш планувати свої похорони, чувак”, — каже Петті в ролику.

Програма домашнього утримання Петті враховуватиме електронний моніторинг, GPS і контроль алкоголю.

Згідно з документами, порушення, вчинене колишнім ув’язненим, “викликає занепокоєння” з приводу його “готовності виконувати постанови суду”. При цьому наголошується, що обмеження були введені, щоб “спонукати його задуматися і переоцінити свій нинішній статус у суспільстві”.

Зокрема, Фіцджеральд був тим самим суддею, який в липні 2022 року засудив Петті до трьох років умовно за відмову зареєструватися як сексуальний злочинець.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.