Головна Політика Незабаром будуть «перші важливі кроки» в рамках контрнаступу – Зеленський

Незабаром будуть «перші важливі кроки» в рамках контрнаступу – Зеленський

by Max

Незабаром буде здійснено «важливі кроки» в рамках контрнаступу Збройних сил України, зазначив президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками італійських ЗМІ.

«Ми дуже серйозно готуємось і дуже серйозні кроки будуть обов’язково. Я знаю, що ми всі дуже мотивовані. Не лише ті, хто знає задум, але й весь народ», – заявив він.

Зеленський наголосив, що Росія «точно відчує» початок контрнаступу українських військових.

«Це найактуальніше запитання, але я не можу вам на нього відповісти. Але ви точно побачите, а Росія – точно відчує… Ми віримо в перемогу», – заявив він.

Про те, що українська армія має «певний успіх» у Бахмуті в ефірі Радіо Свобода вранці 10 травня повідомляв голова парламентського Комітету з питань нацбезпеки, оборони й розвідки, військовослужбовець ЗСУ Роман Костенко. Водночас він наголошував, що треба дочекатися офіційної інформації від Генерального штабу, щоб це не нашкодило військовим.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.