Головна Новини Нетішинець втратив 70 тисяч гривень, перейшовши за фіктивним посиланням – поліція розшукує шахраїв

Нетішинець втратив 70 тисяч гривень, перейшовши за фіктивним посиланням – поліція розшукує шахраїв

by Max

Чоловік розмістив оголошення про продаж товарів на популярному сайті та невдовзі отримав повідомлення від потенційного покупця.

Правоохоронці Хмельниччини нагадують громадянам про найпоширеніший вид шахрайства – використання інтернет-ресурсів з оголошеннями про продаж і купівлю товарів. Зазвичай, зловмисники можуть приміряти на себе ролі як і продавця, так і людини, яка хоче придбати товар. Але основна мета – отримати персональні дані банківських карток будь-якими способами. Повідомлення громадян про такі шахрайства правоохоронці області фіксують мало не щодня.

Вчора, 11 березня, до поліції звернувся потерпілий саме від такої афери, розповідають у пресслужбі Шепетівського райуправління поліції. Чоловік розмістив оголошення про продаж товарів на популярному сайті та невдовзі отримав повідомлення від потенційного покупця. У повідомленні містилося і посилання, за яким продавець перейшов та вказав персональні дані свого банківського рахунку. Такі необдумані дії спричинили до втрати власних заощаджень – 70 тисяч гривень.

Слідчі Шепетівського райуправління поліції наразі проводять перевірку за фактом шахрайства та працюють над встановленням зловмисників.

Читайте також: Мер Кам’янця-Подільського планує оскаржити постанову суду про конфлікт інтересів

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.