Головна Політика Несхвалення дій Росії у світі стало максимальним за 15 років – опитування

Несхвалення дій Росії у світі стало максимальним за 15 років – опитування

by Max

Несхвалення дій російського керівництва після його вторгнення в Україну зросло до максимуму за 15 років. Це випливає із даних соціологічного інституту Gallup.

У 2022 році про несхвалення діяльності Росії заявили 57% опитаних зі 137 країн світу, що на 18% більше, ніж роком раніше. Попередній максимум несхвалення, 38%, був зафіксований після окупації Криму.

Негативна оцінка дій російського керівництва переважає у 81 країні світу. Найбільше про несхвалення Росії говорили в Україні (96%), Польщі (95%) та США (93%).

Російські дії не схвалюють 85% опитаних у Європі, 63% – у Північній та Південній Америці, 52% – в Азії та 34% – в Африці, випливає із медіанних значень опитування.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.