Головна Life style Неймовірна фітнес-фігура Жінки-Халка з Бразилії вражає світ: дивовижні деталі розкриті (відео)

Неймовірна фітнес-фігура Жінки-Халка з Бразилії вражає світ: дивовижні деталі розкриті (відео)

by Max

Рафа Араужо, відома як FaFa Fitness, з Ріо-де-Жанейро, Бразилія, отримала в мережі під ніком “жінка-Халк” заради своєї м’язистої статури та незвичайного апетиту. Вона їсть до семи разів на день та має дивовижний щоденний раціон, який включає курку, лосось, стейк і шість яєць.

Про це пише KURAZH з посиланням на інформацію Daily Mail.

Араужо, хоча і качає залізо в тренажерному залі, заявляє, що її раціон допомагає підтримувати масу м’язів та енергетичний рівень. Її щоденний раціон включає дві порції рисової каші та три яйця на сніданок, білий рис та ще три яйця на другий прийом їжі, а з третього до сьомого прийому їсть білий рис з куркою, стейком або лососем.

Крім того, перед тренуванням вона споживає протеїновий коктейль з рисовим кремом, порошком сироваткового протеїну та несолодким мигдальним молоком. Після інтенсивного тренування вона відновлює енергію порцією рису, курки або стейка та броколі.

Важливо зазначити, що в середу та суботу Рафа дозволяє собі більш калорійне меню, таке як чізбургер та картоплю фрі. Вона відзначає, що тренування в бразильському стилі акцентується на нижній частині тіла, зокрема на формуванні “бразильської попки”.

Завдяки поєднанню регулярного тренування та великої кількості їжі, Рафа Араужо змогла досягти вражаючих результатів у побудові своєї фізичної форми. Вона переконана, що чим більше м’язів вона нарощує, тим більше калорій її тіло природно спалює протягом дня.

Рафа розповідає, що тренується шість-сім днів на тиждень і віддає перевагу бразильському стилю тренувань, спрямованому на нижню частину тіла. Вона відчуває себе захопленою цим процесом та наголошує, що результати її зусиль дуже мотивують її продовжувати працювати над собою.

Неймовірні зусилля Рафи Араужо в годуванні свого тіла та тренуваннях допомагають їй підтримувати м’язисту статуру та відмінну фізичну форму. Вона служить взірцем мотивації для багатьох людей, які прагнуть досягти подібних результатів у своєму фітнес-шляху.

Такі здорові звички та впевненість у собі допомагають Рафі Араужо впоратися з викликами та стати прикладом для багатьох.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.