Головна Новини «Не відмолитеся»: на Хмельниччині мати полеглого воїна пікетує московську церкву

«Не відмолитеся»: на Хмельниччині мати полеглого воїна пікетує московську церкву

by Max

Жінка прагне, щоб релігійна установа перейшла до Православної церкви України.

У Ярмолинцях Тетяна Махнюк, у якої загинув син на війні, вийшла на мовчазний протест. Таким чином вона прагне закликати духовенство однієї з місцевих церков зректися приналежності храму до московського патріархату. Про це жінка розповіла сайту «Є».

20 вересня Тетяна вийшла до будівлі церкви одна. Вона тримала в руках плакат, на якому – фото загиблого Тараса Чвартацького. Поряд із ним – напис «За ваші гроші була куплена ракета, яка вбила мого єдиного сина. Не відмолитеся і не відмиєтеся».

Відео мовчазного пікету облетіло місцеві групи та інформаційні канали у соціальних мережах. Відтак до неї вирішили долучитись ще близько двох десятків жителів селища, небайдужих до цієї проблеми.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Як розповіла журналістам сайту “Є” пані Тетяна, справжнім стимулом у її боротьбі з російським на українській землі став саме син.

«Саме завдяки сину я буду відстоювати свою позицію, бо він завжди прагнув справедливості у всьому. Нинішня молодь добивається правди і їм все одно, хто на їхньому шляху стоїть. Тож я також стоятиму на своєму. Церкви московського патріархату мали б вже припинити свою діяльність на території України», – каже Тетяна Махнюк.

Жінка прагне, щоб місцева церква відмовилась від приналежності до московського патріархату й перейшла в підпорядкування Православної церкви України, як це зробили в багатьох містах та селах. Натомість віряни, які приходять сюди, за її словами, байдужі до таких змін.

«Люди не розуміють, не вірять, не можуть усвідомити, що російська церква підтримує російське вторгнення в Україну. Вони відвертають погляд, швидко проходять та ігнорують наші прохання. А ми лиш просимо про просте: хай моляться не Кирилу, а за Україну, її майбутнє і наших захисників», – пояснює мати полеглого воїна.

За її словами, мітинги й надалі будуть продовжуватись, поки люди не досягнуть свого.

Тим часом небайдужі створили петицію, аби посмертно присвоїти Тарасу Чвартацькому, сину Тетяни, звання «Героя України».Захисник з перших днів російського вторгнення добровільно пішов захищати країну. Був у складі 12 бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії. 31 серпня під час виконання бойового завдання Тарас Чвартацький загинув.

Підтримати петицію про надання державної нагороди захиснику можна за посиланням.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському попрощалися з воїном Сергієм Атласовим

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.