Головна Life style “Не розповість жоден господар”: Недоліки британських кішок

“Не розповість жоден господар”: Недоліки британських кішок

by Max

Пухнасті створіння ніяк не монтуються з недоліками, ну як може «британець» бути поганим? Мудра порода є однією з найкращих компаньйонів для людей різного віку. Але хоч загалом британець поступливий хлопець, не чужі йому образи та невдоволення. А ще порода завжди має власну думку з будь-яких питань, інформує KURAZH.

Пухнаста гординя

Світова спільнота кошатників упевнена, що людина живе у котів, а не вони у неї. Здається, ніби ця світла думка вперше спала на думку саме господареві британця! Навіть якщо плюшевий хуліган занедужає, він ніколи не попросить допомоги. “Я сильний. Я — сам впораюся!”. Кіт промовлятиме ці слова, як мантру, але нізащо не тиснутиме на жалість. Клянчити провізію — це інше.

Звірячий апетит

Не вміють британці контролювати свій апетит. Якщо господар бажає бачити добряче роздобрілого вихованця, то може сміливо заплющувати очі на контроль за раціоном. Кіт реагує на найменший запах провізії, а для її отримання може залучити будь-які способи: від криків до психологічної атаки. І заборонені прийоми, на кшталт знаменитого котячого благання — теж не рідкість!

Справжні флористи

Ви любите кімнатні квіти? А чи зможете ви полюбити британців? У породи якийсь пункт є з цього приводу. Таке відчуття, що колись давно їм сильно насолила монстера на пару з фіалкою, а тепер коти активно мстять їм. І вже без особливого розбору. Коти поїдають (або хоча б надкушують) абсолютно всі рослини на підвіконнях. Навіть якщо знають, що отримають за це, не можуть утриматися!

Гарантії недоторканності

Британець може проявити “лютість предків” лише в одному випадку — ви намагаєтеся нести його на руках. Так, плюшеве котеня виглядає миловидно, але це не означає, що його можна всюди брати із собою. Порода взагалі не відрізняється посидючістю на руках людського роду. Хтось скаже, що все залежить від рівня довіри… А ви спробуйте протримати кота на руках понад 3 хвилини, тоді й поговоримо.

Хто зрозумів життя, той більше не напружується

Британець любить грати та стрибати. Але так він поводитиметься лише в юному віці. Як тільки проходить пубертатний період, тварина перетворюється на статну та поважну особу. У неї тепер є важливіші справи, ніж ці стрибки. Ви коли-небудь бачили дітей, які корчать із себе дорослих? Тут та сама історія. Фізична активність британця закінчується там, де починається зрілість.

Нічний жах

Британські коти активні ночами. Якщо кіт не влаштовуватиме знамениті “тигидими”, то він знайде собі цікавішу розвагу. Любите оперу? Ні? Прийдеться полюбити! Представники породи люблять солювати ночами. Ні, несамовитий крик не передбачається, а ось бурчання, буркотіння — це за милу душу. Може навіть здатися, що кіт читає заклинання. Вимкнути нічний режим навряд чи вдасться.

Обійдемося без дитсадка

Як там говориться “Давай спочатку поживемо для себе?”. Так от середньостатистичний британець не дуже вшановує людських хлопців. Зелена малеча, на їхню думку, ще не усвідомлює всієї величності британського підданого, тому підданий може й піддати! А іноді й куснути, залишивши пристойний бойовий слід. Але все змінюється, коли дитина починає розуміти правила спілкування з котом.

Очі на мокрому місці

Доведеться приділяти багато уваги органам зору. Британці так втомлюються напружувати свої бульки, що ті починають активно сльозитися. Ще до того, як кошеня з’явиться у вашому будинку, варто проконсультуватися з ветеринарним лікарем і запастися засобами догляду. Всім цим ще й користуватися потрібно часто, інакше відома “британська хвороба” здолає улюбленого котофея.

Патологічна охайність

Аристократичність проявляється у всьому. Плюшеву шубку кіт начищатиме так завзято, що навіть господареві стане не по собі — піде прати речі. Внутрішня охайність британців межує з неймовірною кмітливістю. Ні за які пряники кіт не відвідає лоток, в якому сам побував 10-15 хвилин тому. А якщо не докличеться господаря, то знайде гальюн, в якому можна справити потребу з найменшими втратами.

Ми з тобою зовсім чужі

Британці звикають до господарів: зливаються зі своїми звичками, поважають особистий простір і рідко намагаються домінувати. Ідеальна позиція бути на рівних, це влаштовує і котів, і їх власників. А ось до чужинців порода ставиться вкрай негативно.

Навіть сусідка, яка день у день приходить на філіжанку кави, все одно залишається чужою. Порушує вона розмірене життя британця.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.