Головна Life style Не дуже смачна гречка: кулінари назвали помилку, яку роблять 80% господинь

Не дуже смачна гречка: кулінари назвали помилку, яку роблять 80% господинь

by Max

В приготуванні гарнірів є певні важливі моменти, про які не всі знають. А вони впливають на смак, консистенцію, аромат. Поговоримо сьогодні детальніше про гречану крупу. Майже всі допускають певні помилки, які роблять такий популярний гарнір менш апетитним.

Подробиці

Помилка така банальна, що ви здивуєтеся. Після завершення приготування гречку відразу кладуть на тарілку. І в цьому всі й помиляються.

Шеф-кухарі та досвідчені кулінари не рекомендують викладати гречку відразу, як виключили вогонь. Не поспішайте. Гречка любить «відпочинок». В процесі вона розкриває свій смак та аромат.

Коли вода з крупою закипить, зачекайте 12 хвилин. Спочатку варіть на сильному вогні, а потім поступово його треба зменшувати. Через цих 12 хвилин зніміть каструлю з плити та залиште стояти на 15 хвилин. Не відкривайте кришку.

Зверніть увагу на пропорції інгредієнтів. На одну частину гречаної крупи потрібно дві частини води. Таким чином рідина вчасно зможе випаруватися та всотатися крупою. Нехай ваш гарнір буде найкращим. Тепер гречка точно не буде зіпсована. Смачного!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.