Головна Life style Названа найкорисніша для здоров’я картопля, яку треба їсти щодня

Названа найкорисніша для здоров’я картопля, яку треба їсти щодня

by Max

by Max

Картопля корисний для здоров’я овоч. Її можна їсти щодня, але треба правильно приготувати. А саме, щоб вона зберегла всі корисні мікроелементи та поживні речовини.

Подробиці

Після проведеного дослідження вченими стало відомо, що запечена та нечищена відварена картопля найкорисніша. Її треба їсти людям із зайвою вагою та тим, хто має проблеми із серцево-судинною системою.

Висновки зробили на основі проведеного експерименту, де піддослідні їли по 6-8 нечищених картоплин. Через місяць результати вразили. Після обстеження виявилося, що в учасників експерименту знизилася вага та нормалізувався артеріальний тиск.

Тому вчені наголошують, що картопля в мундирі корисна для здоров’я. Її можна як відварювати, так і запікати. А смажену їсти не радять. Під час смаження всі корисні речовини зникають, а залишається лише жир та крохмаль.

Тебе може зацікавити

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.