Головна Life style Наталя Могилевська розповіла про своє рішення удочерити двох дівчаток-сиріт

Наталя Могилевська розповіла про своє рішення удочерити двох дівчаток-сиріт

by Max

Відома українська виконавиця Наталія Могилевська поділилася подробицями удочеріння двох дівчаток у програмі “ЖВЛ”. 48-річна Народна артистка згадала, як стала мамою для двох дітей, які втратили сім’ю, інформує KURAZH.

За словами Наталії, рішення про поповнення в родині вона ухвалила після поїздок до дитячих будинків на початку повномасштабної війни разом зі своїм коханим Валентином, якого засвітила під час інтерв’ю, проте його обличчя заборонила показувати.

“Це сталося на самому початку повномасштабної війни, коли ми з моїм чоловіком дуже багато їздили по госпіталях, по дитячих будинках. І цей весь жах тільки-тільки стався і так ми прийняли таке рішення”, — зізналася вона.

На момент удочеріння старшій дівчинці було 10 років, а молодшій — два роки. Могилевська не розсекретила імена прийомних доньок, але розповіла, як нові члени сім’ї адаптувалися до життя з нею в заміському будинку під Києвом.

“Сьогодні, відповідно, три з половиною і 12. Мені сьогодні вже не так страшно, тому що сьогодні вони дуже щасливі. Розслаблені й прекрасні діти. У мене молодша донька перші пів року взагалі не спала. Я всю ніч руку тримала на ній, щоб вона не плакала. Я хочу, щоб вони були в максимальному спокої”, — поділилася Наталя.

Нагадаємо, що вперше чутки про те, що Могилевська стала мамою, з’явилися на початку грудня. TikTok-блогер Gopatsa злив у Мережу ролик, де співачка гуляла з маленькою дитиною. До цього знаменитості майже два роки вдавалося приховувати дочок від сторонніх очей.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.