Головна Новини Наступного тижня у Хмельницькому проводитимуть планову промивку водомереж

Наступного тижня у Хмельницькому проводитимуть планову промивку водомереж

by Max

Впродовж дня, 5 червня, вода для містян буде непридатною до вживання та приготування їжі.

У середу, 5 червня, комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» розпочне планову промивку та знезараження водопровідних мереж міста. У відомстві нагадали, що під час промивки, яка проводитиметься з 8:30 до 17:00 години, вода буде непридатною до вживання та приготування їжі.

Для поліпшення якості промивки внутрішньобудинкових мереж комунальники просять хмельничан після 16 години почергово відкривати крани в мийках, раковинах і ваннах. Також у період комплексної дезінфекції води необхідно зняти будь-які фільтри для очищення води, які ви використовуєте у господі.

«У день промивки до фільтру потрапляє вода із збільшеним вмістом гіпохлориту, який затримується на картриджі . Через незначний проміжок часу ви обов’язково відчуєте неприємний запах води та присмак. Окрім того, дезінфікуючі речовини можуть пошкодити деякі типи фільтрів води. Зняття фільтра під час дезінфекції допоможе продовжити його термін служби», – нагадали у Хмельницькводоканалі.

Читайте також: На Хмельниччині запроваджено графік аварійних відключень світла

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.