Головна Новини Намагався забрати тіло побратима і загинув сам: хмельничани попрощалися з Миколою Лядецьким

Намагався забрати тіло побратима і загинув сам: хмельничани попрощалися з Миколою Лядецьким

by Max

Воїну було 42 роки.

У Хмельницькому сьогодні, 12 травня, попрощалися із Героєм Миколою Лядецьким. Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», у перші дні повномасштабної війни чоловік добровольцем відправився захищати Україну.

Захисник служив у складі 19-го окремого стрілецького батальйону. Він загинув 7 травня, намагаючись забрати з позицій тіло побратима.

«Микола працював в рекламі. Хороша була людина. Він дуже правильний був. Настільки чесний, правдивий, завжди прийде на допомогу, – говорить колега загиблого Павло. – Його мотивація була – захищати Україну, захищати родину. Ще з одним товаришем вони пішли воювати з перших днів. Володя загинув першим на позиції в Луганській області, а Коля, як кажуть, пішов відтягувати тіло, теж загинув».

Миколі Лядецькому навіки 42. У нього залишилася дружина і два сини. Знайомі розповідають, що він був добрий, чуйним, компанійським.

«Такі люди дуже ціняться. Він що думав, те й казав. Це відверто було і чесно», – додає військовий побратим із позивним «Прокоп».

Поховали Миколу Лядецького на Алеї Слави.

Додамо, також вчора хмельничани попрощалися з Русланом Ткачуком, який загинув під Бахмутом, і з 29-річним Василем Гав’юком.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.