Головна Life style Найцікавіші новорічні ворожіння та до чого тут солоні огірки

Найцікавіші новорічні ворожіння та до чого тут солоні огірки

by Max
Найцікавіші новорічні ворожіння та до чого тут солоні огірки

Новорічні ворожіння здебільшого прості у своєму виконанні. Про це розповіли езотерики, інформує KURAZH.

Експерти зазначили, що ворожити зазвичай починають уже на початку грудня, а закінчують в середині січня.

Так, можна зробити ритуал із використанням білого або чорного хліба і дізнатися, чи будуть зміни в особистому житті.

Візьміть хліб і киньте його у воду. Якщо він залишиться плавати на поверхні, то є шанси відсвяткувати весілля наступного року, розповіли фахівці.

Крім того, можна дізнатися, яким буде сімейне життя. Необхідно взяти три склянки з водою і одну порожню. У першу покласти чайну ложку меду, у другу — пів ложки солі, у третю — чверть чайної ложки лимонної кислоти, а в четверту налити трохи вина. Склянки необхідно накрити серветкою або невеликим рушником, щоб вмісту не було видно. Потім вибрати один навмання.

Якщо попадеться мед — характер у чоловіка буде хороший, а спільне з ним життя — солодким. Сіль — до печалі та сліз. Лимонна кислота — до сумного життя, а вино свідчить про те, що чоловік буде випивати.

Для ще одного ворожіння знадобляться солоні огірки. На ніч незаміжня дівчина має з’їсти кілька солінь і лягти спати, примовляючи: “Хто мій суджений, хто мій ряджений, той мене й напоїть”. Уві сні обов’язково з’явиться майбутній наречений.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.