Головна Life style Найлегший крем зі згущеним молоком для тортів та десертів

Найлегший крем зі згущеним молоком для тортів та десертів

by Max
Найлегший крем зі згущеним молоком для тортів та десертів

Час пекти торт чи робити десерти, а ви думаєте над вибором крему. Є дуже простий та легкий в приготуванні крем зі згущеним молоком. Для нього потрібні всього два інгредієнти.

Подробиці

Якщо ви вирішили робити крем, вам потрібна банка згущеного молока та одне пакування вершкового масла. Змішайте їх разом. Масло для цього повинно бути кімнатної температури.

Щоб крем був вдалим та смачним, на 200 г масла потрібно 100 г згущеного молока. Коли будете збивати крем, треба ще додати 2 жовтки та 50 г лікеру. В цьому випадку смак стане значно виграшним.

Міксером збийте до однорідної маси. Після цього її треба переставити в холодильник для стабілізації та охолодження. А далі просто перекладіть коржі кремом. Буде неодмінно смачно!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.