Головна Life style Найдієвіші правила спокуси

Найдієвіші правила спокуси

by Max
Найдієвіші правила спокуси

Вміти фліртувати скрізь, завжди та за будь-якого настрою – одне із правил спокуси. Звабливий багатозначний погляд, злегка спровокувати чоловіка на людях, торкнутися його, взяти за руку, ніжно погладити його по плечу тощо. Голос тіла скаже за вас більше, ніж довгі бесіди.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на elle.ua.

Спілкуйтеся протягом дня

Щойно прокинувшись, ми занурюємося у вир справ і щоденної роботи. Однак, незважаючи на всю свою зайнятість, не забувайте протягом дня зателефонувати та поцікавитися його справами. Або просто надішліть йому відверте повідомлення. Так ви зможете додати потрібних емоцій, і ввечері, коли ви зустрінетеся, ваш обранець буде у правильному настрої.

Підкоріть його чарівним поглядом

Дивіться уважно просто у вічі. Те, як ви дивитеся на чоловіка, дуже важливо. Але не грайте з ним у дивоглядки, досить уважно подивитися йому в очі, а потім відвести погляд. Коли ви поряд, намагайтеся його уважно слухати. Уміння слухати відіграє важливу роль у мистецтві спокуси. Важливо не просто набути це вміння, а й своєчасно його використовувати — ставити правильні запитання, ненав’язливо переводити розмову в потрібне русло. Є ще один дієвий спосіб — дихати максимально в унісон із чоловіком, якого ви спокушаєте. Це невербальний контакт, який діє на рівні підсвідомості.

Спокушайте за допомогою аромату

У сексуальних жінок і квітів багато спільного — принаймні так вважає більшість чоловіків. Гарденія, тубероза, ірис та півонія: присутність цих квіткових нот у жіночих ароматах, на одностайну думку чоловіків, завжди доречна. Якщо ваш бойфренд схильний до романтизму й абсолютно щиро дарує вам квіти, задумайтеся — може, він натякає, який аромат вам краще використовувати. Разом із квітковими нотами чоловік оцінить деревні ноти та мускус. Ці акорди додають їм теплоти та особливої чуттєвості. У таких ароматах містяться молекули, подібні за структурою до молекул тестостерону.

Вирушайте на танці

Уміння ідеально володіти власним тілом і красиво танцювати зможе розпалити вогонь пристрасті в чоловікові швидше, ніж будь-що. Зробіть так, щоб ваш супутник мав можливість спостерігати за вами збоку. Наприклад, потанцюйте з подругою, а коли ваш чоловік не витримає і вирішить потанцювати з вами, використовуйте улюблені жіночі штучки: «випадковий» дотик, швидкоплинне притискання найкраще пробуджують уяву.

Змінюйте правила щогодини

Відштовхуючи чоловіка, жінка цим показує водночас й інтерес, і свою недоступність. Але тут головне — не перестаратися. Цей трюк дасть жінці всі карти в руки. Своєю чергою чоловік, як переможець, не заспокоїться, доки непідвладна йому дівчина не стане щедрою на ласки.

Додайте трохи лукавства

На жаль, справжня спокусниця не може дозволити собі бути абсолютно щирою та викладати всі карти. Потрібна розумна частка лукавства.

Боріться за увагу

Не забувайте вносити у стосунки нові відчуття. Іноді дивуйте партнера несподіваними вчинками. Не бійтеся помилитися, намагайтеся більше експериментувати. Щоразу, коли ви вносите в життя приємні нововведення, ви змушуєте чоловіка реагувати по-новому. Будь-якої миті він готовий прийти до вас, тому що не знає, що на нього чекає наступного разу.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.