Головна Новини Найбільші пошкодження з початку повномасштабної війни – Симчишин розповів про руйнування в громаді

Найбільші пошкодження з початку повномасштабної війни – Симчишин розповів про руйнування в громаді

by Max

Пошкоджені сотні багатоповерхівок, сотні приватних будинків, десятки навчальних закладів, об’єкти культури та багато іншого.

У Хмельницькому ліквідовують наслідки нічної атаки Хмельниччини ворожими дронами. Як розповів міський голова Олександр Симчишин в ефірі телемарафону «Єдині новини», сьогоднішня атака завдала місту найбільших пошкоджень з початку повномаштабної війни. Йдеться про пошкодження і в самому місті, і в селах громади.

За його словами станом на 14:30 кількість постраждалих внаслідок обстрілу наблизилася до 30. В травмпункт міської лікарні звернулася 21 людина, також є звернення в інші медичні заклади, які розташовані в місті та в сусідній громаді.

«Ступінь поранень невеликий, переважно різані рани від уламків скла, а також ударні від падіння дверей, стель і так далі. Життю людей нічого не загрожує. Днями вони будуть виписані додому», – говорить Олександр Симчишин.

Що стосується пошкоджених інфраструктурних об’єктів міста, то мова йде на сотні об’єктів. Тільки навчальних закладів – профтехосвіти, дитячих садочків, шкіл пошкоджено близько 30. Також є велика кількість пошкоджених закладів культури, адмінбудвель, комерційних і промислових об’єктів.

«Величезна кількість пошкоджених багатоквартирних будинків, тут мова йде на сотні. І окремо також на сотні йде мова про індивідуальні приватні будинки. Переважно це вікна, дахи, двері. Є пошкоджені фронтони. Ступінь пошкоджень надзвичайно великий. Ми з самого ранку працюємо, усуваємо по можливості наслідки. Сьогодні не вдасться все зробити, доведеться працювати і завтра, і в понеділок», – зазначає посадовець.

Додамо, у Хмельницькому визначено локації, де можна подати заявки про пошкодження житла, а також отримати допомогу і матеріали для відновлення ( плівка, скло, шифер). Також у Хмельницькій міськраді назвали фейком повідомлення щодо витоку отруйних речовин після нічного обстрілу.

Читайте також: Хмельниччину атакували «шахедами» – командування Повітряних Сил

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.