Головна Політика Наближається контрнаступ українських військ: операція може тривати від декількох днів до місяців, – повідомляє ISW

Наближається контрнаступ українських військ: операція може тривати від декількох днів до місяців, – повідомляє ISW

by Max

В американському Інституті вивчення війни (ISW) поки не беруться оцінювати контрнаступальні операції Збройних сил України.

Аналітики у своєму огляді пояснюють – чому: «Українські сили, ймовірно, досягають обмежених успіхів, попри заперечення Росії. Наразі ISW не намагатиметься оцінити, чи є ці досягнення частиною ширших контрнаступальних операцій. ISW спостерігає зростання бойової активності на різних ділянках лінії фронту, але не буде спекулювати про наміри, вагу чи фокус українських контрнаступальних операцій».

Також в ISW кажуть, що контрнаступальна операція може бути тривалою.

«Успішна контрнаступальна операція може зайняти дні, тижні або навіть місяці, перш ніж її результат стане повністю очевидним, і протягом цього часу російські джерела можуть неправдиво стверджувати про її поразку», – йдеться в повідомленні.

Сьогодні британська розвідка заявила, що за останні 48 годин значно активізувалися бої на багатьох ділянках фронту, у тому числі «на тих, що протягом кількох місяців були відносно спокійними».

У Міноборони Росії раніше заявили, що вранці 4 червня українська армія пішла в атаку на п’ятьох ділянках фронту. У відомстві стверджують, що спроба наступу нібито була марною.

Після цього в Управлінні стратегічних комунікацій Збройних сил України закликали не вірити заяві Міноборони РФ.

Цими днями Міноборони України опублікувало ролик, в якому від імені українських військових звернулося з проханням дотримуватися інформаційної тиші. У ньому йдеться про те, що наступ ЗСУ розпочнеться без оголошення.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.