Головна Новини На Волочищині провели в останню дорогу військового командира Євгенія Кумпана

На Волочищині провели в останню дорогу військового командира Євгенія Кумпана

by Max

Захисник загинув 29 березня у Запорізькій області.

Сьогодні, 7 квітня, Волочиська громада провела в останній шлях Євгенія Кумпана. Герой загинув 29 березня поблизу населеного пункту Щербаки Пологівського району Запорізької області. Про це інформують у пресслужбі Волочиської міської ради.

За її інформацією, Євгеній Олександрович Кумпан був командиром стрілецького відділення, молодшим сержантом. Він народився 8 грудня 1992 року у Бальківцях. Закінчив місцеву загальноосвітню школу та Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей. Працював на Волочиському машинобудівному заводі. Одружений, батько маленької донечки.

Євгеній Кумпан був командиром стрілецького відділення. Фото: з фейсбуку Волочиської міської ради.

«Підступний ворог нищить цвіт нашої нації. Немає слів, аби передати наш жаль. Наша громада осиротіла ще на одного свого сина. Женя мав палке патріотичне серце, за його покликом змінив своє мирне життя на поле бою. У 2017 році підписав контракт на військову службу, яку проходив в зоні АТО по 2019 рік. 3 початком повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю, а саме з 26 лютого 2022 року, знову став у бойовий стрій», – йдеться у дописі громади.

Також повідомляють, що військовий шлях Євгенія Кумпана проходив через Сєвєродонецьк, Щастя, Бахмут, Щербаки.

Захиснику назавжди залишиться 30 років. Світла пам’ять Герою. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати.

Читайте також: Прощання з Героями: у кількох громадах Хмельниччини поховали захисників

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.