Головна Новини На війні загинув захисник з Волочиська

На війні загинув захисник з Волочиська

by Max

Не стало Юрія Будкевича.

У лютому йому мало виповнитися 45 років, однак 24 січня Юрій Будкевич загинув на війні. Захисник поліг під час артилерійського обстрілу поблизу Миколаївки Бахмутського району, що на Донеччині. Про втрату Героя повідомили у Волочиській міській раді.

Будевич Юрій Ігорович народився у Волочиську. Закінчив там школу, а потім навчався в місцевому професійно-технічному училищі. З початку вторгнення росії у 2014-2015 роках Юрій боронив Україну на сході. В червні 2022 року знову був призваний на захист України. Захисник служив стрільцем-помічником гранатометника.

«В Юрія залишилась мати, дружина, донька, сестра, племінник. Наші щирі співчуття рідним, близьким, друзям та всім, хто знав Юрія. Герої вони назавжди в нашій пам’яті», – зазначають у міській раді.

Читайте також: Прощання з Героями – на Шепетівщині похоронили двох захисників

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.