Головна Новини На війні загинув Володимир Федонюк з Кам’янця-Подільського

На війні загинув Володимир Федонюк з Кам’янця-Подільського

by Max

Воїну назавжди залишиться 39 років.

На території Донецької області отримав кам’янчанин Володимир Федонюк. На жаль, медикам не вдалося врятувати життя воїна й він помер у лікарні. Прощатимуться з ним завтра, 5 травня. Про це повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

За його словами, 39-річний Володимир Федонюк був стрільцем-помічником гранатометника. Під час виконання бойового завдання на Донеччині отримав важкі поранення. Його серце зупинилося у лікарні.

«Завтра ми проведемо Володимира в останню дорогу. Прощання буде в Будинку офіцерів з 10:30 до 13:00. Поховають Героя на Алеї слави о 13:30. Громадо, прошу прийти та гідно вшанувати пам’ять нашого земляка, який віддав життя, захищаючи кожного з нас від агресора», — наголосив Михайло Посітко.

Читайте також: У Хмельницькому вшанували дітей, яких вбили російські окупанти

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.