Головна Новини На війні загинув Валентин Лук’янчук з Ізяславщини

На війні загинув Валентин Лук’янчук з Ізяславщини

by Max

Чоловік боронив країну на Донеччині.

3 лютого на Донеччині загинув Валентин Лук’янчук з Білівського старостинського округу Ізяславської територіальної громади. Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомила Ізяславська міська рада.

«3 лютого на пекельній Донеччині обірвалося життя нашого земляка-Героя, солдата, електрика-моториста радіовзводу зв’язку центру зв’язку тилового пункту управління польового вузла зв’язку Лук’янчука Валентина Олександровича родом з Білівського старостинського округу. Йому було лише 25…
Попереду все життя. На жаль, російський агресор забрав не лише його життя, а й мрії, і майбутнє…», – йдеться у дописі Ізяславської міської ради.

Також зазначається, що про дату та час прибуття транспорту із тілом загиблого земляка та чину поховання молодого воїна у міській раді повідомлять додатково.

Нагадаємо, що Дунаєвеччина втратила на війні двох Героїв.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.