Головна Новини На війні загинув Артем Кіндюк зі Шепетівської громади

На війні загинув Артем Кіндюк зі Шепетівської громади

by Max

Герой поліг під час виконання бойового завдання.

Захищаючи Україну від окупантів, загинув Артем Кіндюк. Воїн був родом зі села Пліщин Шепетівської громади. Трагічну звістку про смерть земляка повідомили працівники міської ради.

За їх інформацією, Кіндюк Артем Миколайович 2000 року народження був мешканцем Пліщина. У 2017 році він був призваний у лави Збройних Сил України. З того часу до червня 2021-го він навчався у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на факультеті бойового застосування військ. Опісля проходив військову службу в Києві.

Загинув Артем Кіндюк під час виконання бойового завдання. Однак час і місце смерті Героя у міській раді поки не уточнюють. Зазначають, що інформацію про прощання з полеглим воїном повідомлять додатково.

Читайте також: Кам’янеччина втратила на війні двох Героїв – Валерія Люкманова та Валерія Кришталя

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.