Головна Новини На війні загинув 20-річний воїн з Новоушиччини

На війні загинув 20-річний воїн з Новоушиччини

by Max

Не стало Олексія Велігоші.

Трагічна звістка надійшла на Новоушиччину. Стало відомо про загибель на фронті 20-річного Велігоші Олексія Володимировича. Герой поліг 18 квітня 2023 року в районі населеного пункту Ступочки Краматорського району Донецької області. Про це повідомляють на сторінці Новоушицької громади.

Як розповідають у громаді, Олексій Велігоша народився 7 березня 2003 року у селі Пилипківці. Навчався у Пилипковецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та ВПУ №11 Хмельницького. З 4 грудня 2022 року проходив службу в одній з військових частин.

«Розділяємо пекучий біль рідних і близьких Героя. Схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої та рідної людини, нашого Героя, який віддав своє життя за волю та незалежність усієї України», – йдеться у повідомленні.

Про день та місце прощання з Гером наразі не повідомляється.

Читайте також: Служив в одному батальйоні з дружиною – у Хмельницькому попрощалися з Сергієм Гулевським

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.