Головна Новини На війні загинули воїни з Кам’янця-Подільського і Дунаївців

На війні загинули воїни з Кам’янця-Подільського і Дунаївців

by Max

У громадах проведуть в останню путь Андрія Орлова та Віталія Танасюка.

На Хмельниччині знову прощатимуться з загиблими Героями. Своїх захисників втратила Кам’янеччина. Завтра, 13 травня, у Кам’янці-Подільському поховають полеглого на війні Андрія Орлова, який загинув внаслідок ворожого артобстрілу в аеропорту «Херсон».

Як повідомляє міський голова Михайло Посітко, захисник був водієм-сапером відділення підводного та гуманітарного розмінування головного управління ДСНС України в Херсонській області.

«Самовіддано ніс службу, захищаючи кордони держави. Вдома його чекала дружина та син, друзі та близькі… Церемонія прощання відбудеться завтра, 13 травня, о 12-00 в Будинку офіцерів», – пише очільник громади.

Поховають Андрія Орлова на Алеї Слави міського кладовища.

Також трагічна звістка надійшла у Дунаєвецьку громаду. За інформацією очільниці громади Веліни Заяць, у жорстоких боях за Україну, мир та свободу 10 травня загинув їхній земляк. На фронті поліг дунаївчанин, солдат Танасюк Віталій Васильович.

Про місце та дату прощання з Героєм наразі не повідомляється.

Читайте також: Підірвався на протитанковій міні – загинув Олександр Твердохлібов з Хмельниччини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.