Головна Новини На війні загинули троє українських захисників з Кам’янця-Подільського

На війні загинули троє українських захисників з Кам’янця-Подільського

by Max

Додому на щиті повертаються Сергій Іванюк, Олександр Красілич і Євген Кіценький.

На війні загинули троє українських захисників з Кам’янця-Подільського. Трагічні звістки про непоправимі втрати громаді сповістив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

На війні з російськими окупантами загинув кам’янчанин Сергій Іванюк, 1979 року народження. Без батька залишилось двоє дітей.

Сергій Іванюк

Від артилерійського обстрілу позицій 9 вересня в районі села Мала Токмачка на Запорізькому напрямку загинув Олександр Красілич. Військовослужбовцю тепер назавжди лишиться 45 років.

Як розповідають про полеглого захисника у громаді, Олександр Красілич з перших днів повномасштабної війни пішов виконувати свій громадянський обов’язок – боронити Батьківщину.

Олександр Красілич

Обірвалося життя 10 вересня на Харківщині кам’янчанина Євгена Кіценького. З початку повномасштабної війни росії проти України Герой пішов добровольцем до сил територіальної оборони ЗСУ. Де відмінно виконував свій обов’язок на посаді головного сержанта.

Євген Кіценький

«Висловлюю щирі співчуття родинам полеглих військовослужбовців. У скорботі вся Кам’янець-Подільська громада. Вічна пам’ять Героям!», – йдеться у дописі міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Посітка.

Про день та місце прощання з полеглими українськими захисниками громаді повідомлять додатково.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.