Головна Новини На війні загинули двоє захисників з Шепетівщини

На війні загинули двоє захисників з Шепетівщини

by Max

Обоє Героїв з Улашанівської громади.

Дві звістки про загибель захисників Української землі надійшли до Улашанівської громади: стало відомо про загибель Анатолія Козійчука та Сергія Бондіна…

Як повідомляють в Улашанівській територіальній громадій, Життя 34-річного земляка з села Кам’янка Анатолія Козійчука трагічно обірвалося 23 березня неподалік Білогорівки на Донеччині.

«Анатолій – найкращий син, чоловік, тато, брат. Його життя трагічно обірвалося на Донеччині. До останньої хвилини він був вірним сином України, адже душею і серцем прагнув здобути Перемогу своїй батьківщині…», – зазначають у громаді.

Орієнтовно у вівторок, 4 квітня, тіло загиблого воїна доставлять на малу батьківщину. Про детальний час та місце зустрічі траурного кортежу повідомлятимуть додатково.

Також у громаді повідомили про ще одну гірку звістку – втрату ще одного захисника – Сергія Бондіна, 1977 року народження, уродженця села Перемишель.

«Бондін Сергій рахувався у списках безвісти зниклих, була надія на те, що захисник живий, але, на жаль, не судилося. 15 березня ворог безжально забрав життя люблячого сина, батька та брата під Бахмутом на Донеччині…», – розповіли у громаді.

Орієнтовно в понеділок, 3 квітня, тіло 46-річного Героя доставлять на малу батьківщину. Про місце і час зустрічі траурного кортежу повідомлятимуть додатково.

Вічна шана Героям…

Нагадаємо, під час боїв з російськими окупантами на Донеччині від ворожого обстрілу загинув захисник з Війтовеччини Володимир Березюк.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.