Головна Новини На війні полегли двоє українських захисників з Хмельниччини

На війні полегли двоє українських захисників з Хмельниччини

by Max

У жалобі жителі Дунаєвецької громади та Полонного.

Додому на щиті з війни повернувся сержант Юрій Григорович Кузьмов, 1972 року народження. Трагічну звістку про загиблого Героя громаді сповістила голова Дунаєвецької тергромади Веліна Заяць.

7 вересня під час виконання бойових завдань в районі Серебрянського лісництва, на західній околиці міста Ямпіль Юрій Григорович потрапив під ворожий мінометний обстріл. Військовослужбовець з пораненнями був евакуйований до лікарні Слов’янська. А наступного дня Юрій Кузьмов помер під час проведення хірургічної операції.

Юрій Кузьмов. Фото: Дунаєвецької тергромади

Як розповідають у громаді про загиблого захисника, він народився в селі Лисець, де закінчував місцеву школу. Після служби в армії одружився та проживав з сім’єю у Києві, де й відбудеться поховання Героя. У захисника залишились діти, дружина, онуки, мати, сестра та брат, який також зараз знаходиться у війську.

«Дуже важко сприймати смерть наших Захисників… На жаль, ми не можемо змінити обставини, лише просимо Бога дати сил рідним перенести біль втрати. Світла пам’ять та неоціненний подвиг Юрія Кузьмова назавжди залишаться в наших серцях. Схиляємо голови перед матір’ю та родиною загиблого Героя та щиро співчуваємо», – йдеться у повідомленні.

Сьомого вересня не стало молодшого сержанта Збройних сил України Вадима Андрійовича Бєлова, 1998 року народження. Про трагічну звістку жителям громади повідомив Франц Скримський міський голова Полонного.

«Вірний військовій присязі, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, Вадим Бєлов загинув 7 вересня 2023 року поблизу Бахмута. Ми пишаємося своїми Героями і завжди будемо дякувати за їхній подвиг, за наші спокійні ночі, за життя», – йдеться у повідомленні.

Про чин поховання загиблого Захисника України громаді повідомлять додатково.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.