Головна Новини На торги виставили ще один спецдозвіл на видобуток піску на Хмельниччині

На торги виставили ще один спецдозвіл на видобуток піску на Хмельниччині

by Max

Стартова ціна спецдозволу становить 752 тисячі 600 гривень. Аукціон планують провести 20 березня.

Державна служба геології та надр України оголосила чергові торги з продажу спеціального дозволу на користування надрами з видобування піску на ділянці неподалік Нетішина. Це вже третій спецдозвіл на видобуток піску біля цього міста, який продають за останні місяці. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі.”.

Мова йде про продаж спеціального дозволу на видобуток піску на ділянці Горинська-1.

Ділянка розташована на відстані 1,2 кілометра на південь від західної околиці Нетішина. 

Енергопостачання майбутнього кар’єру можливе від електромережі Хмельницької АЕС, що проходить поблизу ділянки робіт вздовж автодороги.Через територію родовища проходить залізниця Київ-Ковель. Найближча залізнична станція – Кривин – розташована в 7,5 кілометрах від місця робіт.

На продаж Держгеонадра виставили спеціальний дозвіл на дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням піску. Мова йде про дозвіл на користування надрами протягом 20 років.

Стартова ціна спецдозволу становить 752 тисячі 600 гривень. Аукціон планують провести 20 березня.

Нагадаємо, раніше Держгеонадра провели аукціон з продажу спецдозволу з видобутку піску на ділянці Горинська-2, а також на ділянці Нетішинська. В обох випадках запропонована за спецдозвіл сума на торгах сягнула 11 мільйонів гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.