Головна Новини «На щиті»: на Хмельниччині віддалу шану загиблим захисникам

«На щиті»: на Хмельниччині віддалу шану загиблим захисникам

by Max

У громадах області попращалися з Віктором Хабудою та Сергієм Дульневим.

Вчора, 18 травня, на Красилівщині та Волочищині в останню земну дорогу провели полеглих в російсько-українській війні Героїв України.

Красилівська громада живим коридором пам’яті та шани зустріла жителя села Кульчин, інспектора прикордонної служби третьої категорії солдата Віктора Хабуду, якому 17 травня мало б виповнитися 55 років. Але… 15 травня на Донеччині під час виконання бойового завдання Віктор Миколайович загинув.

«Чесний і сміливий, мужній і безстрашний з 20 березня минулого року Віктор на посаді інспектора прикордонної служби з честю виконував військовий обов’язок, – слова Ніли Островської, міського голови Красилова, наводять у в Красилівській міській раді. – В мирному житті Віктор був світлим, добрим і безкорисливим, завжди готовий допомогти всім, хто того потребував. Але клята війна все змінила і змусила йти на захист рідної землі та ризикувати найдорожчим – своїм життям. Віктор Хабуда загинув, як Герой, захищаючи своїх рідних та кожного з нас».

Панахида за загиблим пройшла в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці села Кульчини. Поховали Віктора Хабуду 18 травня на кладовищі в його рідному селі.

Віктор Хабуда спочив у рідному селі на Красилівщині. Фото: Красилівська міська рада

Віктор Хабуда спочив у рідному селі на Красилівщині. Фото: Красилівська міська рада

У Волочиській громаді попрощалися із захисником Сергієм Дульневим. «Сергій народився 1 березня 2003 року в селі Лозова, нашої громади. Закінчив Лозівську загальноосвітню школу та Волочиський професійно-технічний ліцей за спеціальністю автослюсар, – повідомили в Волочиській міській раді. – З 2021 року, після повноліття, Сергій проходив строкову військову службу у Національній гвардії України. А після повномасштабного вторгнення боронив нашу країну. Нажаль, 15 травня 2024 року, життя військовослужбовця обірвалося внаслідок трагічних обставин. Це важка втрата для Волочиської громади.

Сергій був щирою, доброю та світлою людиною, надійною опорою для своїх рідних та друзів».

Сергій Дульнев навіки спочив на рідній землі. Герою назавжди 21 рік.

Сергію Дульневу назавжди 21 рік. Фото: Волочиська міська рада

Сергію Дульневу назавжди 21 рік. Фото: Волочиська міська рада

Вічна пам’ять загиблим Героям України! Співчуття рідним та близьким…

Читайте також: У Хмельницькому відбувся пробіг-нагадування про військовополонених та зниклих безвісти воїнів

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.