Головна Новини На Шепетівщині від дій інтернет-шахраїв постраждало двоє людей: сума збитку склала понад 100 тисяч гривень

На Шепетівщині від дій інтернет-шахраїв постраждало двоє людей: сума збитку склала понад 100 тисяч гривень

by Max

Правоохоронці області попереджають громадян: в мережі активізувалися оголошення про виплати грошової допомоги під час воєнного стану.

Правоохоронці застерігають жителів області від нової схеми інтернет-шахраїв: в мережі активізувалися оголошення про виплати грошової допомоги під час воєнного стану. Зловмисники використовують соціальні мережі, щоб отримати персональні дані громадян. Оголошення про фінансову допомогу, зазвичай, розміщують на фіктивних сайтах, де пропонують перейти за посиланням та вказати дані своїх банківських карток, а також ввести пароль та код.

За інформацією сектору комунікації поліції Хмельницької області, днями від дій інтернет-шахраїв постраждали двоє жителів Шепетівського району. Фінансову допомогу для себе «оформила» 63-річна жінка: після того, як вона залишила на шахрайському сайті свої персональні дані, з її картки зникло 105 тисяч гривень. Такий самий випадок стався із 40-річним чоловіком, який «віддав» шахраям 9 тисяч гривень власних коштів.

За даними фактами слідчі Шепетівського райуправління поліції розпочали кримінальні провадження. А також нагадують правила, які допоможуть зберегти від інтернет-шахраїв ваші кошти. Отже правоохоронці радять:

  • отримувати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел;
  • уважно перевіряти URL-адресу сайту, один непомітний символ може означати, що ви потрапили на фішинговий ресурс;
  • не переходити за сумнівними посиланнями та не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах;
  • якщо ж фінансову інформацію розголошено, негайно звертатись до банку аби заблокувати картку.

Читайте також: Дві релігійні громади на Шепетівщині вийшли з підпорядкування рпц

Читати ще

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини