Головна Новини На Шепетівщині попрощалися із полеглим на російсько-українській війні захисником

На Шепетівщині попрощалися із полеглим на російсько-українській війні захисником

by Max
На Шепетівщині попрощалися із полеглим на російсько-українській війні захисником

Не стало Євгенія Кундика…

Жителі села Красносілка, що на Шепетівщині, 30 грудня в останню дорогу провели полеглого на війні українського захисника Євгенія Юрійовича Кундика. Як повідомили у дописі Берездівської тергромади, чоловік був призваний на військову службу наприкінці червня 2023 року, у лавах Збройних Сил України Євгеній Кундик був матросом батальйону морської піхоти.

«В ході виконання бойового завдання завжди був вірний присязі, у бою за нашу Батьківщину виявив стійкість і мужність. За час проходження військової служби зарекомендував себе з позитивної сторони», – розповідають про полеглого захисника в громаді.

Життя військового обірвалося 17 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі н.п. Урожайне на Донецкому напрямку. Довгий час Євгеній Кундик вважався безвісти зниклим. Тепер захиснику назавжди лишиться 27 років.

Євгеній Кундик загинув 17 серпня 2023 року на Донецькому напрямку. Фото: Берездівської тергромади

Вічна пам’ять та шана полеглому українському захисникові!

Читайте також: Сумні звістки з фронту: Хмельниччина втратила Героїв

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.