Головна Новини На притоці Дністра з-під води показався міст, який десятиліттями був затопленим

На притоці Дністра з-під води показався міст, який десятиліттями був затопленим

by Max

Він з’єднує Староушицьку і Новоушицьку громади.

Через зменшення рівня води у басейні Дністра на одній із його приток з-під води показався міст. Йдеться про ліву притоку водойми – річку Ушиця.

Переправу, що десятиліттями була під водою, а нині з’явилася на поверхні, виявив під час велоподорожі гід-мандрівник Юрій Матюх. Він натрапив на неї у Староушицькій громаді. Згодом зробив фото і поділився ними у соціальних мережах.

«Міст розташований між селами Липи і Косиківці. Фактично, він з’єднує Староушицьку і Новоушицьку громади», – зазначив у коментарі сайту «Є» Юрій Матюх.

Каже, інформації про цей міст наразі обмаль. За деякими джерелами, він був зведений ще за часів німецької окупації, але споруджували його українці.

Фото: надане Юрієм Матюхом

Користувались мостом, поки не затонув. До цього часу його могли побачити лише аквалангісти.

«Свого часу ми проводили тут чемпіонати з підводного мисливства. І коли люди пірнали, казали, що є там гідрологічна споруда. Однак, що за споруда, не було відомо», – каже представник міжнародного агротуристичного кластера «Дністер 1362» Олег Демчук.

Скільки часу ця переправа пробуде на поверхні – також невідомо, адже, завдяки опадам останніми днями рівень води у басейні Дністра хоч повільно, але відновлюється.

Читайте також: Дністер обмілів: в Укргідроенерго розповіли, у чому причина

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.