Головна Новини На продовження будівництва водогону в Шаровечці Хмельницької громади витратять майже вісім мільйонів

На продовження будівництва водогону в Шаровечці Хмельницької громади витратять майже вісім мільйонів

by Max

Планують прокласти п’ять кілометрів труб.

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” оголосило торги на будівництво другої черги водогону в селі Шаровечка, що в Хмельницькій громаді.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Очікувана вартість будівництва становить 7,8 мільйона гривень.

На планах зовнішніх мереж водогону, які завантаженій в тендерній документації, можна побачити, що прокласти водогін планують по вулицях Центральній, Миру, Береговій, Лесі Українки, Міцкевича, 9-го травня, Сапунова.

Всього планують прокласти близько 5 тисяч метрів поліетиленових труб.

Фрагмент креслень того, як прокладатимуть водогін. Скріншот з тендерної документації

Додамо, що проєкт будівництва нового водогону в Шаровечці “Хмельницькводоканал” почав реалізовувати у 2020 році.

У 2021 році комунальники побудували першу чергу водопроводу.

“Було побудовано 2 тисячі 48 погонних метрів водопроводу з сучасних полімерних матеріалів, десять залізобетонних колодязів, три пожежних гідранти”, – відзвітували комунальники за результатами виконання Стратегічного плану розвитку Хмельницької тергромади у 2021 році.

За даними сайту “Прозорро”, вартість будівництва першої черги склала три мільйони гривень. Підрядником було ТОВ “Техномонтаж-Юком”.

У документі йдеться, що весь проєкт будівництва водопроводу в Шаровечці розрахований до 2025 року. На даний момент його виконали на 41 відсоток. Загальна вартість проєкту складає 21,8 мільйона гривень. Цього року з бюджету громади на будівництво другої черги водопроводу запланували 5,89 мільйона гривень.

Скріншот з документів щодо реалізації інвестпроєктів у 2023 році

Раніше міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” провело торги на реконструкцію водогону в центрі міста, очікуваною вартістю 5,2 мільйона гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.